• شناسه خبر : 42576
  • تاریخ انتشار : 14 آذر 1399 - 05:27

شهردار اردبیل گفت: شهروندان از ظرفیت فضای مجازی برای ارتباط با شهرداری استفاده بکنند.

شهرداری

حمید لطف اللهیان شب گذشته در لایو اینستاگرامی با محوریت دیدار مجازی شهروندان و پاسخ به مطالبات آنها بیان کرد: شهروندان می توانند از ظرفیت فضای مجازی جهت ارتباط با مجموعه شهرداری استفاده کرده و پیشنهادات و انتقادات خود را به صفحه شخصی بنده ارسال نمایند تا پس از ارجاع به واحد مربوطه و پیگیری پاسخ خود را از همین پیج دریافت کنند.

وی با حضور در فضای مجازی فصل جدیدی از ارتباطات بین مردم و مسئولین را در عصر حاضر بوجود آورد و گفت: قبل از شیوع ویروس هر هفته با حضور در مناطق پنج گانه بصورت حضوری با مردم در ارتباط بودیم که این گفت و گو در حوزه مسائل شهری و با هدف جایگزینی ملاقات های حضوری و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برنامه ریزی شده است.

پیاده راه اسماعیل بیگ ظرفیت تبدیل به سنگ فرش را دارد

شهردار اردبیل در این لایو در خصوص ایجاد پیاده راه در خیابان اسماعیل بیگ افزود: از انجایی که خیابان اسماعیل بیگ از خیابان های اصلی در مسیر بقعه شیخ صفی هست و ظرفیت تبدیل ان به سنگ فرش وجود دارد پس از خیابان بیضا و در سالهای بعد به ترتیب اولویت پازل بندی خواهند شد.

حفظ تقاطع باید متناسب با طرح جامع ترافیک باشد

لطف اللهیان همچنین در رابطه با ایجاد تقاطع در آقاباقر افزود: حفظ تقاطع باید متناسب با طرح جامع ترافیک باشد که خوشبختانه در اردبیل این طرح در سال ۹۵طراحی شده است و مشخص شده است که تقاطع ها در کدام مناطق ایجاد شود.

وی همچنین گفت: این طرح جامع برای استان اردبیل متناسب با شرایط استان ۱۰ساله برنامه ریزی شده است و تمامی زیرساخت ها طبق آن اجرایی می شود.

طرح جمع آوری سگ‌های ولگرد تکمیل تر می شود

 شهردار اردبیل در رابطه با جمع آوری سگهای ولگرد بیان کرد: از سال گذشته طبق برنامه ریزی ساماندهی و نگهداری در محل مناسب برای سگهای ولگرد را داشته ایم که امسال نیز این طرح تکمیل تر می شود.

لطف اللهیان با اشاره به موضوع اتلاف سگ های ولگرد گفت: باید رابطه انسان با حیوان مشخص شده باشد که در این رابطه اکیپ هایی در سطح شهر برای جمع‌آوری سگها در حال فعالیت هستند و از طرفی هم از شهروندان انتظار داریم در نگهداری و رسیدگی به آنها در کنار شهرداری باشند.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up