• شناسه خبر : 42659
  • تاریخ انتشار : 15 آذر 1399 - 03:13

صدیف بدری با اشاره به افزایش ۴۳ درصدی اعتبار راه‌آهن اردبیل اظهار داشت: اعتبار پروژه ملی راه‌آهن اردبیل از محل بودجه عمومی دولت برای سال…

صدیف بدری

صدیف بدری با اشاره به افزایش ۴۳ درصدی اعتبار راه‌آهن اردبیل اظهار داشت: اعتبار پروژه ملی راه‌آهن اردبیل از محل بودجه عمومی دولت برای سال آتی ۲ هزار میلیارد ریال پیش‌بینی شده است که نسبت به امسال افزایش ۴۳ درصدی را نشان می‌دهد.

وی این اعتبار را فارغ از اعتبارات مربوط به سفر رئیس جمهور، کمک بانک ملی ایران و اسناد خزانه اختصاصی برای مطالبات پیمانکاران عنوان کرد و افزود: امیدواریم با جدیت مسئولین استان این پروژه تا پایان دولت به سرانجام برسد.

بدری اظهار کرد: طرح جامع راه مهندسی طرحی کاربردی در راستای ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه است که با زحمت بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی و همکاری سپاه حضرت عباس(ع) استان برگزار می‌شود، به‌گونه‌ای که این سیستم در اصل سیستم جامع اطلاعات دانشجویان مهندسی کشور است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اذعان به اینکه بایستی به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان اطلاعات جامع بیشتری داده شود تا در هدایت و پیشبرد طرح های فنی و مهندسی استان کمک کرده باشد، افزود: طرح جامع راه مهندسی می‌تواند به ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت کمک کرده تا دانشجویان بتوانند با علم و اندوخته بیشتر به روند توسعه علمی و صنعتی کشور کمک کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up