• شناسه خبر : 42717
  • تاریخ انتشار : 16 آذر 1399 - 01:52

سرهنگ پاسدار شکر عبدی اظهار داشت: پویش نذر هوشمند در قالب نهضت کمک مومنانه و با هدف تهیه و توزیع تبلت و گوشی هوشمند در…

رزمنده سپاه

سرهنگ پاسدار شکر عبدی اظهار داشت: پویش نذر هوشمند در قالب نهضت کمک مومنانه و با هدف تهیه و توزیع تبلت و گوشی هوشمند در بین دانش‌آموزان نیازمند استان اردبیل ادامه دارد.

وی افزود: این پویش از آبان امسال‌ در سطح استان اردبیل با همکاری خیرین و مردم نوع‌دوست، آموزش و پرورش، بسیج دانش‌آموزی و بسیج سازندگی آغاز شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: تاکنون ۳۴ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند با همکاری خیرین، آموزش و پرورش، بسیج دانش‌آموزی و بسیج سازندگی در قالب پویش نذر هوشمند بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان نمین توزیع شده است.

عبدی با قدرانی از مشارکت خیرین و مردم نوع‌دوست در پویش نذر هوشمند، تصریح کرد: تهیه تبلت و گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان نیازمند در شرایط کنونی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و خیرین با مشارکت در این پویش، زمینه تحصیل را برای دانش‌آموزان نیازمند فراهم می‌کنند.

وی با دعوت از عموم مردم و خیرین برای مشارکت در پویش نذر هوشمند، گفت: این پویش در سراسر استان اردبیل با محوریت آموزش و پرورش، بسیج دانش‌آموزی و بسیج سازندگی در حال برگزاری است و خیرین و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up