• شناسه خبر : 42719
  • تاریخ انتشار : 16 آذر 1399 - 01:58

صدیف بدری صبح امروز با حضور در مسجد محله احمدیه واقع در همسایگی میدان آزادگان در دیدار با جمعی از اهالی، پس از احصا مشکلات…

صدیف بدری

صدیف بدری صبح امروز با حضور در مسجد محله احمدیه واقع در همسایگی میدان آزادگان در دیدار با جمعی از اهالی، پس از احصا مشکلات و دریافت مطالبات ساکنین محله، در جهت پیگیری رفع مشکلات مطروحه قول مساعد داد.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به صورت محله‌محور مراجعه به مناطق کم‌برخوردار و حاشیه‌نشین خواهیم داشت تا در راستای حل مشکلات آنان و رفع دغدغه‌های مردمی گام‌های اساسی برداشته شود.

وی افزود: اهالی محله احمدیه از مواردی همچون مشکل توقف ماشین‌آلات سنگین و سبک در خیابان مشرف به محله و سلب آسایش اهالی به واسطه فعالیت واحدهای تعمیرگاهی ماشین‌آلات سنگین، اصلاح دسترسی ورودی محله از سمت اتوبان کمربندی با اجرای دوربرگردان، ضرورت احداث مدرسه در محله با نزدیک به ۷۵۰ خانوار ساکن، آسفالت برخی معابر و پیاده‌روها، ضرورت نامگذاری معابر و کوچه هایی که فاقد اسم است و پلاک‌کوبی درب منازل و نیز اختصاص کمک هزینه برای تکمیل سازه پایگاه های مقاومت بسیج مسجد باب‌الحوائج محله احمدیه نارضایتی داشتند.

بدری در خصوص پیگیری احداث یک باب مدرسه ۶ کلاسه در این محله درصورت تامین زمین مورد نیاز از سوی شهرداری و آموزش و پرورش، قول مساعد داد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اختصاص حدود ۳۸ هکتار زمین در محدوده سه راهی کورائیم در نزدیکی شهر اردبیل در زمان تصدی شهرداری از سوی خود جهت انتقال اصناف مزاحم به این منطقه، اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر اردبیل اکنون می توانند از ظرفیت این زمین استفاده کرده و با مشارکت بخش خصوصی نسبت به انتقال اصناف واقع در لیست مشاغل مزاحم همچون تعمیرکاران ماشین‌آلات سنگین، آهن‌فروشان، نمایشگاه‌داران به این منطقه اقدام کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up