• شناسه خبر : 42725
  • تاریخ انتشار : 16 آذر 1399 - 01:23

سردار جلیل بابازاده ظهر امروز در نشست صمیمی با دانشجویان بسیجی در اردبیل با تبریک روز دانشجو اظهار داشت: در راستای ادامه راه شهدای والامقام…

سپاه پاسداران

سردار جلیل بابازاده ظهر امروز در نشست صمیمی با دانشجویان بسیجی در اردبیل با تبریک روز دانشجو اظهار داشت: در راستای ادامه راه شهدای والامقام همچون شهید فخری‌زاده‌ها دانشجویان مؤمن و انقلابی با پا نهادت در عرصه‌ها علمی مقابله با استکبار را آغاز کرده‌اند.

وی با اشاره به این که قهرمانان علمی تاکنون تاوان سنگینی برای عزت و اقتدار کشورمان داده‌اند ادامه داد: در این زمینه با تداوم راه شهید فخری‌زاده باید درس ایثار و فداکاری را در جامعه بر همگان عیان کنیم و لرزه بر جان دشمنان بیندازیم چرا که دشمنان از پیشرفت‌های علمی کشورمان می‌هراسند.

فرمانده سپاه استان اردبیل ادامه داد: حماسه‌آفرینی دانشمند هسته‌ای کشور در سنگر علم و دانش صبر دشمنان را لبریز کرد به طوری که عده‌ای از عناصر خودفروخته و مزدور را برای ترور این شهید والامقام آماده کردند تا بر ترس خود غلبه کنند.

بابازاده ادامه داد: انتظار ما از دانشجویان انقلابی این است که سیره عملی و رفتاری شهدا را برای خود درس عبرت کنند و جوانمردی را از روی رفتار شهدا بیاموزند و در سخت‌ترین شرایط موقعیت‌ها و شرایط را برای حضور در عرصه‌های انقلابی آماده کنند.

وی اظهار کرد: معرفت‌افزایی در بین دانشجویان با توجه به هجمه‌های فرهنگی رسالت سنگینی بر عهده بسیجیان نهاده است که در این زمینه جلوگیری از به انحراف‌کشاندن جوانان یک اولویت و رسالت خطیر و حساس است که باید مورد توجه واقع شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up