• شناسه خبر : 42767
  • تاریخ انتشار : 17 آذر 1399 - 01:29

حسین دشتی با اشاره به اینکه ۳۶۰ مورد اقلام جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت به ارزش دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تهیه و در…

محرومیت

حسین دشتی با اشاره به اینکه ۳۶۰ مورد اقلام جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت به ارزش دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تهیه و در اختیار آنها قرار گرفت، گفت: با همکاری بخش خصوصی نیز ۶۰ مورد جهیزیه به ارزش ۷۲۰ میلیون تومان در بین مددجویان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه برای ۵۰ خانواده تحت حمایت که به تازگی صاحب مسکن شده بودند و مشکل وسیله گرمایشی داشتند، وسایل مورد نیاز تهیه و در اختیارشان قرار گرفت، افزود: پکیچ مناسب با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین مرکزنیکوکاری مهندسان هدف تهیه و در بین مددجویان توزیع شد.

دشتی اعلام کرد: ۲۰۰ خانواده از آبگرمکن دیواری و ۲۰۰ خانوار دیگر با شروع فصل سرمای اردبیل از بخاری گازی بهره‌مند شدند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به شرایط جوی و بارش برف و باران گفت: برای ۲۴۰۰ مورد، منزل مددجویان ایزوگام پشت‌بام، لوله‌کشی گاز و تعمیرات کلی و جزیی انجام خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه علاوه بر برودت هوای سرد، امسال با شیوع ویروس کرونا نیز روبه‌رو هستیم، افزود: در دوره کنونی، اقشار آسیب‌پذیر بیش از هر زمان دیگری نیازمند یاری‌رسانی هستند که باید با همدلی و همکاری‌های گسترده‌تر گام‌های موثری برای رفع مشکلات آنها برداریم.

دشتی با اشاره به اینکه هم‌اکنون خانوار تحت حمایت در سطح استان نیازمند تامین ۶۰۰ بخاری گازی هستند، گفت: ۵۰۰ منزل مددجویی نیز فاقد آبگرمکن است که از نیکوکاران خواستاریم همچون سنوات گذشته یاریگر این نهاد در تامین وسایل مورد نیاز خانوار تحت حمایت باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه تمامی خدمات کمیته امداد استان اردبیل براساس سیستم نیازسنجی به خانوار تحت حمایت ارائه می‌شود، اعلام کرد: مددکاران پس از رصد مشکلات اساسی خانوار تحت حمایت، آن را در سیستم‌نیازسنجی ثبت می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن، خدمات به مددجویان ارائه شود.

وی با اعلام اینکه همچنان آماده دریافت کمک‌های مردمی برای تهیه و تامین وسایل گرمایشی و پکیچ هستیم، بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی#۰۴۵*۸۸۷۷* و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ به آسان‌ترین شکل ممکن و با گوشی همراه خود به یاری خانوار تحت حمایت کمیته امداد و سایر اقشار آسیب‌پذیر استان اردبیل بشتابند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up