• شناسه خبر : 42878
  • تاریخ انتشار : 18 آذر 1399 - 02:25

رامین صادقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل از کشف ۱۱ تن عرضه خارج از شبکه مرغ در استان خبر داد و اظهار داشت:…

گوشت مرغ

رامین صادقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل از کشف ۱۱ تن عرضه خارج از شبکه مرغ در استان خبر داد و اظهار داشت: برخورد بدون اغماض با احتکارکنندگان و مخلان تنظیم بازار در سطح استان در دستور کار است.

وی بیان کرد: سه واحد مرغداری قصد عرضه خارج از شبکه ۱۱ هزارو ۵۴۰ کیلو گرم مرغ را داشتند که در اقدامی به موقع توسط کارشناسان حوزه نظارت و بازرسی این سازمان کشف و ضبط شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: متخلفان مطمئن باشند در خصوص تنظیم بازار اجازه نخواهیم داد کمترین تخلف در شبکه توزیع کالا‌های اساسی انجام شود، لذا با رصد به موقع و مستمر بازار، متخلفان در صورت اقدام به تخلف، گرفتار قانون خواهند شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با اشاره به اینکه بر اساس قانون نظام صنفی با احتکار کنندگان و کسانی که قصد اخلال در تنظیم بازار را دارند به شدت برخورد می‌شود که در این راستا سه واحد مرغداری با تخلف عرضه خارج از شبکه به میزان یک میلیارد و ۸۰۴ میلیون و ۴۷۰ هزار ریال برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم، پس از تکمیل برگ گزارش بازرسی به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up