• شناسه خبر : 42880
  • تاریخ انتشار : 18 آذر 1399 - 02:10

سید غنی نظری خانقاه اظهار داشت: لایحه بودجه ۱۴۰۰ ضعیف و غیرکارشناسانه است و نیازمند اصلاحات جدی است که در این زمینه فروش ۲ میلیون…

مجلس

سید غنی نظری خانقاه اظهار داشت: لایحه بودجه ۱۴۰۰ ضعیف و غیرکارشناسانه است و نیازمند اصلاحات جدی است که در این زمینه فروش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت برای سال آینده قابل قبول نیست.

وی با اشاره به این که بی‌توجهی به اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰ به ضرر کشور خواهد بود بیان کرد: این لایحه یک طرح تورم‌زا محسوب می‌شود که به دنبال آن با پول‌پاشی و استقراض از بانک دولتی سبب جا ماندن قرض و بدهی بر دست دولت همراه خواهد بود که به همین منظور نیاز است به صورت منطقی اجرای این طرح را در نظر گرفت.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حالی که ما توانایی فروش ۵۰۰ هزار بشکه نفت را هم نداریم و این کار نشدنی است اما این موضوع با مشکلات اساسی مواجه است و نیاز است در این زمینه در نظر گرفتن بیش از دو میلیون بشکه نفت که اقدامی نسنجیده و نشدنی است مورد توجه واقع شود.

نظری‌خانقاه ادامه داد: رفع مشکلات کشور نیازمند اتخاذ تصمیمات اساسی و مناسب است و در صورت عدم اصلاح این لایحه مشکلات کشور به جای خود باقی خواهد ماند و در این زمینه نیاز است با کمک مجلس بررسی و اصلاح تک تک این موارد مود توجه واقع شود.

وی اظهار کرد: کمک به بهبود وضعیت معیشتی مردم یک اولویت اساسی است و در این زمینه باید از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای تحقق اهداف مورد نظر اقدام شود تا بتوانیم با کمک و همدلی دولتمردان و نمایندگان مردم شریف ایران در مجلس راه رسیدن به توسعه اقتصادی و اجتماعی را محقق کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up