• شناسه خبر : 42893
  • تاریخ انتشار : 18 آذر 1399 - 03:12

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: امور شرکت کشت و صنعت مغان نباید به بهانه‌های مختلف به تاخیر بیفتد.

باغ کشت و صنعت

سید عبدالله طباطبایی در بازدید سرزده از کشت و صنعت مغان اظهار داشت: امورات شرکت و تکالیف آن نباید به بهانه‌های مختلف به تاخیر بیفتد و روند جاری شرکت باید رو به رشد و با افزایش تولید باشد.

وی ضمن شنیدن درد و دل‌های کارگران از بابت تامین بهداشت روانی و ذهنی کارگران و پرداخت به موقع حقوق به پرسنل اطمینان خاطر داد و افزود: شرکت قائم به شخص نبوده و دارای شخصیت حقوقی است و همیشه باید همه بخش‌های شرکت پویا بماند و نباید خدای ناکرده زمین سوخته‌ای تحویل شود که البته با پای کار آمدن همه عوامل دخیل در این خصوص تا به امروز امورات شرکت با نظارت و پیگیری‌های لازم به نحو احسن پیش برده شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به اهمیت کشت به موقع پاییزه و تامین نهاده‌های آن که نزدیک به نود و پنج درصد آن محقق شده است، بیان کرد: باید مدیران شرکت امانت دارهای امینی برای اموال شرکت باشند.

طباطبایی رعایت منافع عمومی را مقدم بر همه امورات دانسته و تاکید کرد: باید همه دوستان در بیان و قلم و عمل تقوای الهی را لحاظ کنند.

وی با اشاره به ظرفیت عظیم کشت و صنعت مغان در حوزه زراعت تصریح کرد: باید با افزایش روحیه کارگران و پرسنل شرکت برنامه درستی برای افزایش تولید و سطح زیرکشت تدوین شده و در مدیریت هزینه‌ها نهایت دقت را بکنیم و با برنامه دقیق برای تولید روغن حجم عظیمی از نیاز امروز کشور را در این مجموعه تامین کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در ادامه از پیگیری‌های دستگاه قضایی استان برای استقرار هرچه سریعتر هیات مدیره و مدیر عامل جدید شرکت خبر داده و گفت: دادستانی بر ورود و خروج اموال شرکت و حفظ حقوق عامه و جلوگیری از تضییع بیت المال نظارت دقیق دارد.

طباطبایی در این بازدید از ظرفیت تولیدی کارخانه قند،انبارهای شکر و شیر خشک و کارخانه لبنیات بازدید کرد و افزود: استفاده از ظرفیت کارخانه قند در تمام فصول سال مورد تاکید است.

وی پس از بازدیدهای میدانی در جلسه کمیته بازرسان شرکت حضور یافته و ضمن تبریک و تسلیت شهادت دکتر فخری زاده دانشمند برجسته ایران اسلامی افزود: شهید فخری‌زاده جزو مفاخر علمی کشور است و این مرز و بوم سرزمین فرزندانی دانست که به خاطر عشق به ولایت و فخرآوری علمی و دفاعی لرزه بر اندام دشمنان می‌اندازند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در ادامه ضمن تاکید بر هوشیاری کامل دستگاه‌های امنیتی در خصوص خرابکاری‌های دشمنان بر مراقبت از شخصیت‌های حساس نظام تاکید کرده و خون این شهید را برکتی برای رسیدن به قله‌های علم و فناوری دانست.

دادستان مرکز استان در پایان با پیگیری مصوبات جلسات قبلی این کمیته افزود: ضمن آرزوی موفقیت برای خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی و آرزوی روزهای خوب و پر تلاش برای مجموعه کشت و صنعت مغان باید انسجام و وحدت و نظارت در دوره تغییر و انتقال نیز تداوم یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up