• شناسه خبر : 42933
  • تاریخ انتشار : 19 آذر 1399 - 01:47

محمدرضا شایقی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل از پرداخت تسهیلات به مراکز گردشگری آسیب دیده از کرونا به دلیل تعطیلی مرکز طبق ابلاغیه…

پول حقوق

محمدرضا شایقی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل از پرداخت تسهیلات به مراکز گردشگری آسیب دیده از کرونا به دلیل تعطیلی مرکز طبق ابلاغیه مدیر کل میراث ،فرهنگی وصنایع دستی وگردشگری استان اردبیل درشهرستان اردبیل خبر داد.

وی افزود: به دلیل شیوع  ویروس کرونا امسال مراکز گردشگری و تفریحی واقامتی و هتل ها شهرستان اردبیل بیشتر با تعطیلی روبه رو بود که با پیگیری ها وحمایت های مدیر کل میراث فرهنگی استان و مسئولان مربوطه پرداخت تسهیلات به مراکز آسیب دیده در شهرستان اردبیل مبنای کار قرار گرفته است.

شایقی ادامه داد: صاحبان مراکز آسیب دیده از کرونا می توانند در سامانه کارا ثبت نام کنند و در صورت داشتن شرایط از تسهیلات برخوردار شوند.

رئیس میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان اردبیل گفت: مبلغ تسهیلات آسیب دیده کرونا از ۱۶میلیون تا سقف ۹۰۰ میلیون تومان است وبازپرداخت آن ۳۶ ماهه و با سود ۱۲ درصد است و تا پایان این ماه متقاضیان واجد شرایط می توانند در سامانه کارا ثبت نام کنند.

شایقی افزود: امیدواریم باریشه کن شدن ویروس کرونا شاهد رشد و شکوفایی بخش گردشگری شهرستان اردبیل باشیم و شور و حال به بخش گردشگری منطقه باز گردد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up