• شناسه خبر : 42937
  • تاریخ انتشار : 19 آذر 1399 - 01:37

کلیم‌الله وثوقی اظهار داشت: در حال حاضر با نفوذ هوای سرد و مرطوب به منطقه اکثر محورهای مواصلاتی اردبیل مه‌آلود و لغزنده شده است که…

پلیس - جاده مسدود

کلیم‌الله وثوقی اظهار داشت: در حال حاضر با نفوذ هوای سرد و مرطوب به منطقه اکثر محورهای مواصلاتی اردبیل مه‌آلود و لغزنده شده است که انتظار می‌رود رانندگان در صورت تردد ماشین خود را به وسایل و امکانات زمستانی از جمله زنجیرچرخ مجهز کنند و از سلامتی خودروی خود مطمئن باشند.

وی با اشاره به این که در ۲۴ ساعت گذشته اردبیل دمای ۱۵ درجه زیر صفر را گذرانده است بیان کرد: امروز نیز هوای سرد در استان اردبیل حاکم خواهد بود و با نفوذ هوای مرطوب به منطقه آسمان ابری تا نیمه‌ابری می‌شود که انتظار برف و باران در استان دور از انتظار نیست.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با تلاش شبانه‌روزی راهداران خوشبختانه تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است اما محور خلخال – پونل به دلیل عدم برخورداری از ایمنی کافی مسدود است و اکثر محورهای استان مه‌آلود هستند.

وثوقی ادامه داد: از مردم انتظار داریم از سفرهای غیرضروری به شدت خودداری کنند و سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند چرا که مهم‌ترین خواسته و هدف ما تأمین سلامتی و ایمنی شهروندان است تا هیچ مشکلی از این بابت نداشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up