• شناسه خبر : 42953
  • تاریخ انتشار : 19 آذر 1399 - 08:40

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تکمیل طرح‌های صنعتی استان اردبیل سرعت می‌‌گیرد.

شهرک صنعتی

رامین صادقی در بازدید از واحد راکد در حال احداث مستقر در شهرک صنعتی اردبیل اظهار داشت: در تلاش هستیم تا واحدهای نیمه فعال و راکد را فعال کرده و به تکمیل طرح های صنعتی سرعت ببخشیم تا شاهد اشتغال ‌زایی بیشتر و رونق اقتصادی استان باشیم.

وی افزود: با توجه به وظایف ذاتی سازمان صنعت، معدن و تجارت تلاش می ‌کنیم تا در جهت رفع مشکلات واحد‌ های تولیدی پیگیری‌ های لازم را داشته باشم تا از دغدغه‌ های اصلی تولیدکنندگان کاسته شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه تاکنون تعداد ۴۳ واحد تولیدی و صنعتی فعال شده و به چرخه تولید برگشته‌ است، گفت: این واحدها با مشکلات مدیریتی، حقوقی و بانکی روبرو بودند و با رفع مشکل دوباره فعال شدند.

صادقی در این بازدید در جریان مسائل و مشکلات و درخواست‌ های این واحدها قرار گرفت و افزود: واحد تولیدی پوشاک در حال احداث، دارای پیشرفت فیزیکی بالایی است و انشالله این واحد با ۳۰۰ نفر اشتغالزایی تا عید سال جاری به بهره‌ برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه حمایت از سرمایه ‌گذاران بخش خصوصی با هدف جهش تولیدی در استان صورت می‌ گیرد، گفت: در حمایت از واحدهای تولیدی همت جدی در بین مسئولان دستگاه های اجرایی وجود دارد و با جذب اعتبارات ویژه و همراهی بانک ‌ها می‌ توان تسهیلات مناسبی را در اختیار تولیدکنندگان و صنعتگران قرار داد همچنانکه امسال ۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات در اختیار سرمایه ‌گذاران و کار آفرینان قرار گرفته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up