• شناسه خبر : 42963
  • تاریخ انتشار : 19 آذر 1399 - 08:34

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در راستای توسعه و تحول رشته ورزشی اسکواش در استان اردبیل درصدد هستیم که سه زمین اسکواش را در اردبیل ایجاد کنیم.

 

ورزش

سجاد انوشیروانی در دیدار با رئیس فدراسیون اسکواش اظهار داشت: در راستای توسعه و تحول رشته ورزشی اسکواش در استان اردبیل درصدد هستیم که سه زمین اسکواش را در اردبیل ایجاد کنیم.

وی افزود: طبق جلسات گسترده با مسئولین استانی مقرر شد یک زمین ورزشی اسکواش در جنب دریاچه شورابیل و دو زمین دیگر این رشته ورزشی نیز در سالن ورزشی کوثر اردبیل و یک زمین دیگر هم با حمایت بخش خصوصی در شهرک کارشناسان اردبیل ایجاد شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با تاکید بر اینکه حمایت از این ورزش جذاب و پرهیجان ادامه خواهد داشت، افزود: اسکواش جزو رشته ‌های محبوب نسل جوان و نوجوان است و در سال ‌های اخیر به ویژه دوره جدید ریاست این هیات به خوبی پیشرفت داشته است.

انو شیروانی تصریح کرد: اسکواش جزو رشته‌های جذاب برای مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان است و با ایجاد زیرساخت ‌های جدید به دنبال استعداد یابی و شکوفایی نخبه ‌ها در کنار همگانی کردن این ورزش هستیم.

وی با بیان اینکه در جهت ایجاد پایگاه اسکواش شمال غرب کشور نیز در این جلسه همفکری شد، افزود: امیدواریم با توجه به برنامه ‌هایی که در آینده برای این رشته ورزشی انجام گرفته این پایگاه در استان اردبیل ایجاد شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up