• شناسه خبر : 42979
  • تاریخ انتشار : 19 آذر 1399 - 10:42

فرمانده انتظامی تربت جام از دستگیری قاتل نوجوان ۱۷ ساله در تربت جام خبر داد و گفت: قاتل ۱۶ ساله، به قتل اعتراف کرده است.

قتل

سرهنگ غلام محمد قهستانی از دستگیری قاتل نوجوان ۱۷ ساله در کمتر از ۴ ساعت خبر داد و در تشریح ماجرای قتل گفت: عصر روز گذشته از طریق مرکز ۱۱۰ خبر فوت نوجوان ۱۷ ساله در بخش اورژانس بیمارستان سجادیه به پلیس گزارش می‌شود که بلافاصله مأموران در محل حاضر می‌شوند.

وی همچنین افزود: در بررسی اولیه مشاهده می‌شود نوجوان متوفی بر اثر اصابت ساچمه سلاح بادی و خونریزی زیاد، جان باخته که موضوع با هماهنگی مقام قضائی تحت پیگیری قرار می‌گیرد.

وی در ادامه گفت: مأمورین شعبه جنایی پلیس آگاهی با استفاده از شیوه و شگردهای خاص و با استفاده از اخبار مطلعین و گواهان موفق شدند هویت قاتل را مشخص و با استفاده از تجهیزات پلیسی، محل اختفای او را که در شهرستان همجوار بود، شناسایی کنند که پس از اخذ نیابت قضائی در یک عملیات مشترک پلیسی، قاتل را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی تربت جام اظهار کرد: قاتل ۱۶ ساله پس از دستگیری با انجام تحقیقات مبسوط به ارتکاب عمل انجام شده اعتراف کرده که علت و انگیزه این قتل هنوز در دست بررسی است.

وی بیان کرد: حسب اعلام پزشکی قانونی شهرستان تربت جام تعیین علت تامه قتل نیازمند بررسی بیشتر و یا کالبد شکافی جسد است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up