• شناسه خبر : 42987
  • تاریخ انتشار : 19 آذر 1399 - 10:02

شهروند مصری ۵ روز پس از پیش‌بینی‌اش درباره پایان عمر خود درگذشت.

349771 579

مرگ یک شهروند مصری به شکل ناگهانی آن هم تنها ۵ روز از پیش بینی آن، سبب ایجاد ناراحتی در شبکه‌های اجتماعی شد وتعجب رسانه‌ها را برانگیخت.

این شهروند مصری که «نور رشاد» نام دارد، مجموعه‌ای از عکس‌های خود را از طریق حساب کاربری خود در فیسبوک و در حالی که داخل تابوتی چوبی خوابیده بود، به شکل فردی که مُرده است، منتشر کرد و زیر آن نوشت: «ان شا الله به زودی» سخنی که در واقع به معنای پیش بینی مرگ خود قلمداد شده است.

اما نکته جالب توجه اینجاست که این شهروند مصری تنها ۵ روز پس از نوشتن این پست که در ابتدا میان او و دوستانش حالت شوخی داشت، فوت می‌کند.

بر پایه این گزارش، نام نور رشاد پس از اعلام مرگ وی، در صدر رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در مصر قرار گرفت و در مقابل، «عماد شقیق نور» جزئیات عجیبی را در خصوص مرگ برادرش به شکلی غیر عادی و ناگهانی منتشر کرد.

آخرین لحظات عمر شهروند مصری چگونه گذشت؟

برادر وی در این خصوص گفت: او از سر کار برگشت و به مادرم گفت قفسه سینه اش درد می‌کند. سپس دچار برخی عوارض شد و پیش از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

برادر وی در ادامه اعلام کرد: ما به بیمارستان مراجعه کردیم و نخستین چیزی که پزشکان انجام دادند، این بود که قفسه سینه او را فشار دادند و آمپول‌های بسیاری زدند تا بتوانند او را احیا کنند؛ اما او حرف نمی‌زد، حرکت نمی‌کرد و چشمش ایستاده بود.

او در ادامه اذعان کرد که وی در تمام طول عمر از هیچ بیماری رنج نمی‌برد.

برادر وی گفت: ما در حالت گیجی به سر می‌بریم و نمی‌دانستیم که او می‌خواهد از میان ما برود. او احساس کرده بود که می‌خواهد بمیرد؛ بنابراین این تصاویر را از خود منتشر کرددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up