• شناسه خبر : 43038
  • تاریخ انتشار : 20 آذر 1399 - 01:00

شهرام حبیب‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل اظهار داشت: تکمیل ظرفیت پذیرش مبتلایان کرونا با ادامه روند فعلی در استان ادامه دارد و در…

کیت ویروس کرونا

شهرام حبیب‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل اظهار داشت: تکمیل ظرفیت پذیرش مبتلایان کرونا با ادامه روند فعلی در استان ادامه دارد و در این زمینه هم‌اکنون با اعمال محدودیتی هیچ شهرستانی با وضعیت سفید در استان نداریم.

وی با اشاره به این که هشتم آذر ماه با ثبت ۲۲ نفر فوتی بالاترین آمار فوتی را به خود اختصاص داده است بیان کرد: باید این مسئله را در نظر بگیریم که با اعمال محدودیت‌ها همچنان استان اردبیل در زمینه شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد و وضعیت شهرستان‌ها از وضعیت زرد به نارنجی تغییر یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل ادامه داد: روند افزایشی و نگران‌کننده شیوع بیماری کرونا در این استان ادامه دارد و موج همه‌گیری کرونا در استان فراگیر شده است که نیاز است برای کنترل بیماری احتیاط بیشتری مبنای کار قرار گیرد و استفاده از ماسک و دستکش در اولویت کاری باشد.

حبیب‌زاده بیان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان اردبیل بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه رعایت پروتکل‌های کنترل بیماری بسیار حائز اهمیت است و نیاز است همکاری‌ها به این اندازه نباشد و با بیشتر کردن این همکاری‌ها بتوانیم به مشکلات امروزی در جامعه فائق آییم.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up