• شناسه خبر : 43111
  • تاریخ انتشار : 21 آذر 1399 - 02:40

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل گفت: گروه های جهادی بسیج استان اردبیل همپای مدافعان سلامت برای قطع زنجیره شیوع و گسترش ویروس منحوس کرونا در حال تلاش و فعالیت هستند.

بسته کالای غذایی

 

مهدی اصلانی زاویه اظهار داشت: از روزهای اول آغاز طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گروه های جهادی پایگاه محور بسیج، همکاری و مشارکت بی‌ نظیری در طرح شهید سلیمانی داشتند و باز جلوه ‌های ناب از کارآمدی بسیج مردمی را به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرد: توزیع بسته ‌های معیشتی و بهداشتی در بین بیماران نیازمند کرونایی ، اهدای خون به بیماران نیازمند، کمک به کادر درمان، ضدعفونی بیمارستان ‌ها، تغسیل اموات کرونایی توسط طلاب جهادی و غربالگری خانه به خانه در سطح استان از جمله فعالیت‌ های گروه ‌های جهادی در شرایط کرونایی است.

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل تصریح کرد: از روزهای اول شیوع ویروس منحوس کرونا گروه‌ های جهادی بسیج جلوه ‌هایی از ایثار و خدمت مومنانه را به نمایش گذاشتند و این خدمات ‌رسانی همچنان ادامه دارد.

اصلانی افزود: امروز گروه های جهادی بسیج در خط مقدم خدمات رسانی و محرومیت زدایی هستند و جهادگران در شرایط سخت کرونایی برای خدمت به مردم آبروداری کردند.

وی گفت: فعالیت گسترده جوانان مومن و انقلابی در قالب گروه های جهادی در عرصه خدمات رسانی و محرومیت زدایی نمودی از کارآمدی بسیج مردمی، ظرفیت غیرقابل انکار بسیج و روحیه جهادی و ایثارگری بسیجیان برای خدمت به مردم است.

رئیس مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل بیان کرد: جهادگران بسیجی با مشارکت بی نظیر در اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و غربالگری خانه به خانه و حمایت از بیماران کرونایی نیازمند برگ زرینی از خدمت مومنانه را به نمایش گذاشتند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up