• شناسه خبر : 43128
  • تاریخ انتشار : 21 آذر 1399 - 04:55

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل در اقدامات خیرخواهانه و نهضت کمک مومنانه پیشگام است.

نظام مهندسی اردبیل

 

محمدرضا انوری در نشست با اعضای بسیج مهندسین و نمایندگان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اظهار داشت: نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با همکاری بسیج مهندسین، همواره در اقدامات خیرخواهانه و نهضت کمک مومنانه پیشگام بوده و در اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله) و با مشارکت در پویش نذر هوشمند و تهیه تبلت و گوشی هوشمند برای دانش ‌آموزان نیازمند استان اردبیل گام کوچک دیگری در راستای ارایه خدمات به دانش آموزان استان برداشته است.

وی افزود: شیوع بیماری کرونا آسیب‌ های متعددی را متوجه کسب و کارهای مردم در سراسر ایران و جهان ساخته و همه دست اندرکاران عرصه خدمت باید تلاش وافری در جهت کاهش آسیب‌ های آن بویژه در حوزه ی آموزش و پرورش داشته باشند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بیان کرد: جامعه مهندسی استان تا اتمام مشکلات موجود با تمام توان همراه و همگام با کلیه نهادها، مردم و خیرین بوده و با مشارکت و اثربخشی در ارتقای دانش فرزندان و دانش آموزان استان با جدیت اهتمام خواهد داشت.

علی پیرجاهد، مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و شهروز اقراری، رئیس سازمان بسیج مهندسین استان نیز ضمن تقدیر از حرکت ارزشمند هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و مشارکت در کارهای عام المنفعه را حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی، دفاع از خون شهدا و احترام به مقام معظم رهبری (مدظله) و موجب ارتقای وجهه ی عمومی سازمان عنوان کردند.

در پایان این نشست تعداد ۱۸دستگاه تبلت برای استفاده دانش آموزان نیازمند استان تقدیم بسیج مهندسین شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up