• شناسه خبر : 43133
  • تاریخ انتشار : 21 آذر 1399 - 07:55

رئیس اتاق اصناف استان اردبیل از تداوم محدودیت‌های کرونایی اصناف تا روز دوشنبه خبر داد.

 

مغازه بازار

شاپور رضایی افشار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به وضعیت قرمز اردبیل محدودیت ‌های کرونایی تا روز دوشنبه در این استان تمدید شده است.

وی ضمن قدردانی از همکاری مسئولانه همشهریان و به ویژه اصناف اردبیل در اجرای محدودیت ‌های کرونایی در شرایط قرمز شهرستان افزود: برابر پیگیری از مسئولان ستاد کرونا ‌علیرغم اینکه هنوز شهرستان اردبیل در شرایط قرمز کرونا قرار دارد ولی با عنایت خداوند و در سایه همکاری مردم و با توجه به رصد و کنترل روند بیماری توسط مسئولان ستاد کرونا، خوشبختانه تغییرات در جهت بهبود وضعیت بیماری شروع شده است.

رئیس اتاق اصناف استان اردبیل بیان کرد: همکاری اکثر اصناف، بازاریان، کسبه و اقشار مختلف مردم در این مدت اجرای طرح محدودیت ‌های کرونایی بسیار خوب بوده و قابل تقدیر بوده است.

رضایی افشار تصریح کرد: از عموم اصناف تقاضا داریم با استمرار همکاری در اجرای ممنوعیت فعالیت در روزهای آینده که قطعاً محدود خواهد بود ضمن کمک به سرعت گرفتن روند بهبود وضعیت، زمینه تغییر شرایط فعلی و بازگشایی کسب و کارهای خود را فراهم کنند تا انشالله به زودی شاهد حذف بخشی از محدودیت‌ های اعلام شده باشیم.

وی افزود: صنوفی که در بازرسی‌ ها عدم رعایت پروتکل ‌های بهداشتی آنان محرز می شود در شهرهایی که دارای وضعیت قرمز هستند به مدت ۱۵ روز و در شهرهای دارای وضعیت زرد به مدت یک هفته پلمپ می ‌شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up