• شناسه خبر : 43181
  • تاریخ انتشار : 22 آذر 1399 - 12:02

محمد اهلی در جریان بازدید از ناحیه صنعتی انگوت اظهار داشت: با تلاش های انجام شده، مجوز و تملک این ناحیه صنعتی در سال ۹۸…

کارگاه صنعتی
محمد اهلی در جریان بازدید از ناحیه صنعتی انگوت اظهار داشت: با تلاش های انجام شده، مجوز و تملک این ناحیه صنعتی در سال ۹۸ اخذ گردید که بلافاصله پس از تمک زمین، نسبت به تسطیح اراضی و آماده سازی این ناحیه صنعتی اقدام شد.
وی با بیان اینکه پس از آماده سازی زمین، در مرحله تامین زیرساخت های لازم در این ناحیه صنعتی هستیم خاطر نشان کرد: برون سپاری و تعیین پیمانکار مربوط به اجرای خط توزیع فشار متوسط هوایی به منظور تامین برق مورد نیاز این ناحیه انجام شده است که به زودی با شروع عملیات اجرایی، برق مورد نیاز این ناحیه تا پایان سال جاری تامین خواهد شد.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی این شرکت برای آماده سازی ناحیه صنعتی انگوت هزینه شده است، ادامه داد: برای تکمیل زیرساخت این ناحیه به اعتبارات بیشتری نیاز است که در صورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز، آماده سازی و ایجاد زیرساخت های لازم این ناحیه صنعتی تسهیل خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل مساحت این ناحیه صنعتی را در حدود ۳۰ هکتار برشمرد و تصریح کرد: با توجه به اینکه بخش انگوت به تازگی از شهرستان گرمی منفک و به شهرستان تبدیل شده است، با بهره برداری از این ناحیه که تنها شهرک یا ناحیه صنعتی این شهرستان خواهد بود نقش بسزایی در حضور سرمایه گذاران در این منطقه از استان خواهد داشت.
اهلی در بخش دیگری از سخنان خود از اختصاص بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی این شرکت به منظور تکمیل زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و افزود: مصرف این هزینه علاوه بر اعتبارات عمرانی و ملی بوده که برای آبادانی شهرک های صنعتی استان تخصیص یافته است.
وی ابراز امیدواری کرد تا با آغاز واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی انگوت، شاهد شکوفایی روز افزون این منطقه از استان باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up