• شناسه خبر : 43197
  • تاریخ انتشار : 22 آذر 1399 - 01:35

سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف مورد نظر برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای طرح…

سپاه پاسداران

سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف مورد نظر برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای طرح شهید سلیمانی یک اولویت اساسی است که در این زمینه تمام تلاش ما کمک و خدمات‌رسانی به مردم است.

وی با اشاره به این که در قالب این طرح توزیع ۲۸۶ هزار ماسک بهداشتی در سطح استان توزیع شده است بیان کرد: بیش از سه هزار عدد مواد ضدعفونی کننده به صورت رایگان در بین مردم توزیع شده و در این زمینه گروه‌های جهادی و بسیجیان همکاری‌های لازم را داشته‌اند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای ساماندهی کمک‌های مردمی و پشتیبانی استان برای کمک به بیماران کرونایی درصدد هستیم در قالب اجرای این طرح نسبت به شناسایی و غربالگری صحیح و نیز کمک نوع‌دوستانه به شکل مناسب اقدام کنیم.

پیرجاهد ادامه داد: در این زمینه از ظرفیت خیرین و مردم نوع‌دوست برای کمک به بیماران کرونایی استفاده می‌شود تا بتوانیم در راستای ادامه روند قرنطینه خانگی و یا استفاده از نقاهتگاه‌ها به شکل مناسب اقدام کرده و به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

وی اظهار کرد: تمام تلاش و جدیت ما خدمت‌رسانی به نیازمندان و کمک به آنان است که در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم شد و با خدمت بی‌منت راه رسیدن به رشد و پیشرفت را در جامعه هموار می‌کنیم تا بتوانیم با همدلی و مشارکت زنجیره انتقال ویروس را هر چه سریع‌تر ریشه‌کن کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up