• شناسه خبر : 43320
  • تاریخ انتشار : 23 آذر 1399 - 06:32

شهردار اردیبل از عزم جدی برای تکمیل بزرگ‌ ترین پروژه عمران‌ شهری اردبیل خبر داد.

پل قدس

 

نیکزاد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس به همراه دکتر لطف اللهیان شهردار کلانشهر اردبیل، حاج جواد انصاری رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای شورای شهر اردبیل از پروژه پل قدس بازدید بعمل آوردند.

شهردار اردبیل در این بازدید میدانی که با هدف نظارت بر عملیات عمرانی و اجرایی پروژه پل قدس صورت گرفت، ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه از فعال بودن فاز های مختلف کارگاه عمرانی پروژه پل قدس خبر داد.

لطف ‌اللهیان گفت: اینکه شهرداری اردبیل در چنین وضعیت اقتصادی از منابع دولتی بهره‌ مند شده، در سایه توجه و پیگیری استاندار محترم و نمایندگان استان تحقق یافته است.

وی ادامه داد: با اختصاص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار ابلاغ شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی کشور به شهرداری، مشکل تهیه میلگرد و ورق های فولادی مورد نیاز جهت اتمام ‌مسیر اصلی پروژه (عرشه پل) مرتفع می ‌شود.

شهردار اردبیل مشخص بودن ساز و کار اجرایی و برنامه ریزی دقیق مراحل اجرایی پروژه را یادآور شد و گفت: پل قدس یک پروژه بزرگ عمرانی بوده و عوامل کارگاه نیز با جدیت پای کار هستند و طبق برنامه زمانبندی تا پایان امسال شاهد عبور ترافیک از عرشه اصلی پل خواهیم بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up