• شناسه خبر : 43390
  • تاریخ انتشار : 24 آذر 1399 - 02:23

نماینده گرمی در شورای اسلامی استان اردبیل گفت: شهرداری‌های کوچک استان اردبیل با مشکلات درآمدی و منابع مالی روبرو هستند.

شهرداری

بهمن قهرمانزاده در جلسه اعضای شورای اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه مشکلات و کمبودها بسیار زیاد است و باید با همدلی و وفاق در جهت حل مشکلات برآییم، خاطرنشان کرد: هیئت رئیسه جدید با انسجام و همچنین پیگیری مستمر می‌توانند در سال پایانی بهترین خاطره را در اذهان مردم با هدف حل و فصل مشکلات به وجود آورند.

بهمن قهرمان‌زاده به دو رسالت شوراها در حوزه قانون‌گذاری و نظارت اشاره کرد و ادامه داد: در انتخابات قطعا پیروزی و شکست یک امر طبیعی است ولی نباید هر شکستی منجر به سرخوردگی شده و هر پیروزی نیز منجر به غرور شود بلکه باید از این عناصر در جهت رفتار و کردار عقلانی استفاده شود.

وی اضافه کرد: هر تک تک اعضای شورای شهر می‌توانند در جایگاه مسئولیت مردمی مفید و مؤثر باشند و ما خوشحال هستیم که در این چهار سال دوستان خوبی را در چهار گوشه استان پیدا کردیم.

نماینده گرمی در شورای اسلامی استان اردبیل به مسئولیت سنگین ریاست و نایب رئیسی در شوراها اشاره کرد و گفت:‌ قطعا این مسئولیت سنگین و بار امانت دشواری است که باید با احساس مسئولیت و به درستی در احقاق حق مردم و صیانت از حقوق عامه حرکت کرد.

قهرمان‌زاده به اصلاح قانون عوارض و تاکید بهره‌برداری از شوراها و شهرداری‌ها از این منابع درآمدی اشاره کرد و افزود: قطعا اصلاح این فرآیند می‌تواند به نفع شهرداری‌های مناطق کوچک و شهرهای با درآمد کمتر باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up