• شناسه خبر : 43393
  • تاریخ انتشار : 24 آذر 1399 - 02:45

نماینده بیله‌سوار در شورای استان اردبیل گفت: محدودیت‌های کرونایی در ماه‌های اخیر مانعی جدی در مسیر فعالیت شورای استان در سال سوم شد.

تعطیلی
هوشنگ محمدی در جلسه اعضای شورای اسلامی استان اردبیل به برگزاری انتخابات سال پایانی شورای استان اشاره و اظهار کرد: ما در برابر دموکراسی و عدالت برپا شده سر فرود می‌آوریم و به اعضای جدید هیئت رئیسه تبریک می‌گوییم.

هوشنگ محمدی اظهار کرد: قطعا دوستی‌های ما پابرجا خواهد بود و هر آمدنی رفتنی دارد ولی آنچه که به نیکی از آن یاد می‌شود انجام درست مسئولیت و مأموریت‌هاست.

وی با قدردانی از تلاش مدیریت سابق شورای استان و هیئت رئیسه در پیگیری امور تصریح کرد: به رغم همه محدودیت‌ها و شرایط سخت کرونایی ما سعی کردیم به صورت مکرر با دعوت از مدیران کل زمینه بیان مشکلات مردم را در مناطق مختلف استان فراهم کنیم.

نماینده بیله‌سوار در شورای استان اردبیل گفت: در این دیدارها ضمن اشرافیت به کار، درد دل مردم را با مدیران مطرح کردیم و قصدمان انجام سفرهای شهرستانی بود که به دلیل وضعیت کرونا نتوانستیم این خواسته را محقق کنیم.

محمدی به تأثیرگذاری عملکرد شوراها در پیشبرد امور و رفع مشکلات افزود: قطعا دیدگاه مردم در مورد شوراها براساس کارکردها و عملکرد مطلوب و مناسب آنها خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up