• شناسه خبر : 43397
  • تاریخ انتشار : 24 آذر 1399 - 02:34

رئیس سابق شورای استان اردبیل گفت: وفای به عهد میثاق مورد تاکید مکتب اسلام است و هرگونه بدعهدی شایسته عموم مردم به ویژه در شان اعضای شورای اسلامی استان نیست.

یعقوب هاشمی
یعقوب هاشمی در جلسه اعضای شورای اسلامی استان اردبیل با انتقاد از بدعهدی و بد قولی برخی از اعضای شورا در به هم زدن معادله انتخابات هیئت رئیسه اظهار کرد: ما قبلا و در پشت پرده برای انتخابات سال آخر شورای استان صحبت‌هایی را انجام داده بودیم اما به نظر می‌رسد برخی از دوستان به عهد خود وفا نکردند.

هاشمی با دفاع از عملکرد یک ساله خود در رأس شورای استان اردبیل تصریح کرد: ما سعی کردیم به رغم همه شرایط سخت و ناگوار بیماری کرونا، شورای استان را در مسیر درست و سالم حرکت داده و بستر کار مطلوب را در جهت خدمت‌رسانی بیشتر به مردم به وجود آوریم.

وی در ادامه سخنان خود گفت: به دور از هرگونه حاشیه شورای استان در دو سال گذشته سعی کرد تا اصل خدمت‌رسانی را مد نظر قرار دهد و در حقیقت به حفظ شأن و منزلت جایگاه شوراها به شکل شایسته دست پیدا کردیم.

رئیس سابق شورای استان اردبیل افزود: هر چند برخی بی‌مهری‌ها را از دوستان شاهد بودیم اما ذره‌ای از عهد و پیمانی که با مردم بسته بودیم، کوتاه نیامده و با هیچ نهاد و ارگانی در جهت کوتاهی مسیر خدمت مماشات نکردیم.

هاشمی خاطرنشان کرد: هر چند برخی از دوستان ما به عنوان نماینده شورای استان در شورای عالی پشت سرمان حرف و حدیثی به راه انداختند اما بهتر است حرمت و جایگاه اعضای شورا حفظ شود و بنده با دفاع از عملکرد هیئت رئیسه قبلی امیدوارم در دوره جدید مسئولیت هیئت رئیسه جدید همزبانی و همدلی اتفاق افتاده و برخی از تهمت‌زنی‌ها و اهانت‌ها کنار زده شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up