• شناسه خبر : 43409
  • تاریخ انتشار : 24 آذر 1399 - 02:55

سردار جلیل بابازاده اظهار داشت: سپاه و بسیج از تمام ظرفیت خود برای اجرای طرح شهید سلیمانی استفاده کرده و در کنار شناسایی بیماران مبتلا…

رزمنده سپاه

سردار جلیل بابازاده اظهار داشت: سپاه و بسیج از تمام ظرفیت خود برای اجرای طرح شهید سلیمانی استفاده کرده و در کنار شناسایی بیماران مبتلا به کرونا و خدمات‌دهی کمک‌های مومنانه را نیز مبنای کار قرار داده است.
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج با توجه به شرایط کنونی در عرصه سلامت و خدمات‌رسانی بهداشتی پیشگام شده است، افزود: طرح ملی شهید سردار سلیمانی با عنوان “هر پایگاه مقاومت یک پایگاه سلامت” از اول آذر آغاز شده و به مدت ۶ ماه ادامه دارد و اجرای این طرح نقش اساسی در پیشگیری از ویروس کرونا دارد.
مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز با بیان اینکه پیشرفت روز افزون کشورمان خاری بزرگ بر چشم دشمنان است، گفت: دشمنان و استکبار چشم دیدن امنیت و دفاع کشورمان، پیشرفت علم و صنعت، انسجام وحدت ملی و توسعه زیرساخت‌های علمی و گسترش عمق انقلاب اسلامی را ندارند.
حجت الاسلام فیاضی با اشاره به اینکه پدیده کرونا، یک امتحان الهی است، بیان کرد: با تبیین اهداف رزمایش کمک مومنانه درمی‌یابیم که مردم از زمان خودآگاه شدند و مشکلات اجتماع نمی‌تواند آنها را غافل کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up