• شناسه خبر : 43414
  • تاریخ انتشار : 24 آذر 1399 - 02:12

بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در این جلسه ضمن اشاره به بازرسی و نظارت ۵۱ هزار واحد صنفی در طول اجرای…

قاچاق کالا

بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در این جلسه ضمن اشاره به بازرسی و نظارت ۵۱ هزار واحد صنفی در طول اجرای مدیریت هوشمند محدودیت‌های کرونایی در استان خبر داد و اظهار کرد: از آغاز آذر ماه تاکنون یک هزار و ۴۸ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت قوانین پلمب شده‌اند.

وی با اشاره به این که ۱۱ هزار و ۴۹۶ مورد تذکر و ۲ هزار و ۵۲۵ مورد اخطار نیز به واحدهای صنفی داده شده است گفت: در همین راستا همراهی کسبه و بازاریان در اجرای این طرح حائز اهمیت و شایسته تقدیر است و تلاش برای ایجاد همدلی و همراهی بین مردم و مسئولان باید با جدیت ادامه یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: تأمین سلامتی مردم برای ما یک اولویت اساسی است . در این زمینه درصدد هستیم تا با تأمین سلامتی مردم و راحتی کادر درمان شرایط متعادلی را در استان فراهم کنیم و با همکاری همدیگر زنجیره انتقال این بیماری را قطع کنیم.

ندایی تصریح کرد: ۱۸ هزار خودرو تاکنون به دلیل محدودیت‌های کرونایی جریمه شده‌اند و  ۲۰ هزار خودرو را بازگشت داده‌ایم  و بیش از ۳۳ هزار تذکر نیز به خودروهای خاطی داده شده است تا همچنان از شیوع ابتلا به این بیماری کاسته شود و بتوانیم مشکلات مربوطه را به حدأقل برسانیم.

وی اظهار کرد: این وضعیت تنها در شهرستان‌های با وضعیت قرمز نخواهد بود بلکه در شهرهای نارنجی نیز شرایط به همان منوال ادامه خواهد داشت و باید تمام سعی و تلاش خود را به کارگیریم تا زحمات مردم، کادر درمان و کسبه به هدر نرود و بتوانیم برای کنترل بیماری از تمام ظرفیت‌ها بهره‌گیری کنیم.

معاون استاندار اردبیل رسیدن به یک وضعیت پایدار را اولویت اساسی برشمرد و ادامه داد:‌ تا زمان رسیدن به وضعیت سفید باید سعی و تلاش خود را به کارگیریم و از این وضعیت شکننده خارج شویم چرا که این موضوع نیازمند تلاش و همدلی همه‌جانبه است.

ندایی با اظهار نگرانی از از دورهمی‌های شب یلدا نیز ادامه داد: امیدواریم این دورهمی‌ها منجر به دور از همی‌ها نشود و در کنار همدیگر بتوانیم شب یلدای مجازی و ایمنی را رقم بزنیم و به تمامی اهداف خود در این زمینه که به حدأقل رساندن ابتلا به بیماری است دست یابیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up