• شناسه خبر : 43477
  • تاریخ انتشار : 25 آذر 1399 - 02:32

عبدالله بحرالعلومی بعدازظهر امروز در نشست خبری بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان اردبیل اظهار داشت: جشنواره فجر نشانگر قدرت و قوت حوزه هنر به خصوص…

آمفی تئاتر

عبدالله بحرالعلومی بعدازظهر امروز در نشست خبری بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان اردبیل اظهار داشت: جشنواره فجر نشانگر قدرت و قوت حوزه هنر به خصوص تئاتر استان اردبیل است.

وی با اشاره به راهیابی  ۲ اثر از این جشنواره به جشنواره بین‌المللی فجر افزود:  بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان اردبیل با راه‌یابی ۷ اثر برتر آغاز به کار کرد که  اختتامیه  این جشنواره در بیست و هشتم آذرماه برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با حمایت‌ها از هنرمندان و حل مشکلات آن‌ها، به حوزه هنر قوت ببخشیم، گفت: مشکلات حوزه هنرمندان را غیرقابل انکار است.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت حمایت از آثار نویسندگان استان اظهار کرد: یکی از حرکت‌های ماندگار در توسعه و تقویت نمایشنامه‌نویسی در استان اردبیل، انتشار و معرفی آثار نویسندگان این استان است.

اسماعیلی همچنین به فراخوان چاپ مجموعه آثار نویسندگان استان اشاره کرد و گفت:در این فراخوان در مجموع تعداد ۳۰ اثر از ۱۸ نویسنده استان به دفتر انجمن ارسال شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up