• شناسه خبر : 43486
  • تاریخ انتشار : 25 آذر 1399 - 02:32

با حضور مسئولان استانی نشستی با هدف ارائه راهکارهای لازم برای حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی ارائه شد و در این جلسه هر کدام…

کارخانه تولیدی صنعتی

با حضور مسئولان استانی نشستی با هدف ارائه راهکارهای لازم برای حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی ارائه شد و در این جلسه هر کدام از حاضران به نقطه‌نظراتی در این زمینه پرداختند.

همچنین در ادامه به لزوم اشتغال‌زایی پایدار پرداخته شد و راهکارهای لازم و مناسب در این زمینه ارائه شد که باید مورد توجه کارفرمایان واقع شود و نسبت به ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی تصمیماتی اتخاذ شد.

ابراهیم قلی‌زاده مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل در این جلسه نسبت به لزوم فراهم‌سازی زیرساخت‌های واحدهای صنعتی و تولیدی اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای ایجاد سیستم اشتغال‌زایی مناسب برای کارگران و لزوم توجه به آنان برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته و در این زمینه نسبت به حمایت از پیمانکاران نیازمند برنامه‌ریزی‌های لازم هستیم.

وی بیان کرد: بررسی مشکلات و موانع موجود و رسیدگی به آنان جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه نیاز است با حمایت‌های همه‌جانبه از واحدها برای حل و فصل مشکلات مربوطه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد و حمایت‌های همه‌جانبه مبنای کار باشد.

مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل ادامه داد: بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی در ارتباط با واحدهای تولیدی در سالی که مزین به جهش تولید است در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور بخشودگی جرائم و پرداخت مالیات قطعی را در اولویت کاری قرار داده‌ایم.

قلی‌زاده ادامه داد: تمام عزم و جدیت ما دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه است که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته به تمامی اهداف توسعه‌ای دست یافته و با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته راه حمایت از واحدهای تولیدی را هموار کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up