• شناسه خبر : 43488
  • تاریخ انتشار : 25 آذر 1399 - 02:43

رامین صادقی رئیس سازمان صمت استان اردبیل نیز در ادامه با اشاره به این که حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات آنان…

تولید کارخانه

رامین صادقی رئیس سازمان صمت استان اردبیل نیز در ادامه با اشاره به این که حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات آنان در دستور کار است اظهار کرد: به دنبال تحقق اهداف توسعه‌ای در استان هستیم و تمام تلاش و جدیت ما دستیابی به این مهم در آینده‌ای نزدیک است.

وی در ادامه با اشاره به سرمایه‌گذاری در محدوده مس با همکاری شستا بیان کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و فرآوری معادن فلزی نیازمند ارائه طرح جامعی است که در این زمینه توسعه سرمایه‌گذاری و اشتغال با برنامه‌ریزی‌های اساسی محقق می‌شود.

رئیس سازمان صمت استان اردبیل ادامه داد: در این زمینه همکاری کارشناسان برای واگذاری محدوده فلزی نیازمند همکاری شرکت شستا است و در راستای مطالعات اکتشافی در عنبران نیز مذاکرات لازم انجام می‌یابد تا در صورت امکان انتقال مجوز معدنی به نام شرکت شستا تحقق یابد.

صادقی تصریح کرد: بدون شک شرکت شستا در صورت انجام انتقال مجوز معدنی می‌تواند اقدامات لازم را در زمینه مطالعات اکتشافاتی منطقه محقق و در راستای حل مشکلات مربوطه موفق عمل کند که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up