• شناسه خبر : 43490
  • تاریخ انتشار : 25 آذر 1399 - 02:47

محمد اهلی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل نیز بیان کرد: رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی یک اولویت اساسی است و در…

کارخانه تولیدی صنعتی

محمد اهلی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل نیز بیان کرد: رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی یک اولویت اساسی است و در این زمینه درصدد هستیم به تمامی اهداف توسعه‌ای خود برای اتخاذ تصمیمات مناسب و اساسی جامه عمل بپوشانیم.

وی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اساسی در توسعه واحدهای صنعتی استان تأمین زیرساخت‌های مناسب و کافی است که در این زمینه تمام سعی و تلاش ما حمایت‌های همه‌جانبه از واحدهای تولیدی است تا بتوانیم مشکلات موجود را برطرف کنیم.

اهلی تصریح کرد: ارائه تسهیلات کم‌بهره به واحدهای تولیدی و صنعتی یکی از اولویت‌های اساسی است که در این زمینه از تمام ظرفیت‌ها وامکانات موجود بهره‌گیری کرده و برای رسیدن به توسعه اقتصادی استان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: توسعه شهرک‌های صنعتی استان اردبیل نیازمند مشارکت بخش خصوصی است تا بتوانیم با همکاری و مشارکت‌های همه‌جانبه به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up