• شناسه خبر : 43546
  • تاریخ انتشار : 26 آذر 1399 - 01:03

علی نیکزاد  اظهار داشت: تعیین‌تکلیف ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط دولت باید هر چه سریع‌تر محقق شود تا مردم خروجی آن را در زندگی خود به…

علی نیکزاد  اظهار داشت: تعیین‌تکلیف ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط دولت باید هر چه سریع‌تر محقق شود تا مردم خروجی آن را در زندگی خود به صورت ملموس ببینند.

وی افزود: اینکه سرمایه‌های مردم به عنوان کالای اساسی در سطح کشورمان تخصیص می‌یابد اما در عمل هیچ اتفاق خاصی در کاهش قیمت‌ها محقق نمی‌شود ظلم به مردم است و در حقیقت لج‌بازی دولت است.

نیکزاد با اشاره به اینکه طرح معیشتی مجلس ۱۲۰ هزار تومان برای ۲۰ میلیون نفر و ۶۰ هزار تومان برای ۴۰ میلیون نفر پیش‌بینی شده است بیان کرد: دولت درصدد است تا ماهانه ۱۰۰ هزار تومان به ۳۰ میلیون نفر کمک مالی کند که این موضوع در حالی که سه ماه تا پایان سال فرصت باقی است در دستور کار قرار گرفته تا ۲۰ هزار میلیارد تومان به مردم کمک‌رسانی شود.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: در راستای اجرای طرح یارانه معیشتی، عمل به قانون اولویت اساسی است و در این زمینه برنامه‌ریزی در راستای تحقق اهداف مورد نظر اولویت اساسی است که امیدواریم با اقدامات لازم در این زمینه به اهداف خود دست یابیم.

نیکزاد ادامه داد: انتظار ما از دولتمردان حل مشکلات مردم و نیز رسیدگی به وضعیت آنان است اما بی‌توجهی به این مسئله سبب ایجاد مشکلات عدیده‌ای می‌شود که به همین منظور انتظار می‌رود برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای حل مشکلات مربوطه مبنای کار قرارگیرد.

وی اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم در مجلس برای کمک به بهبود وضعیت معیشتی مردم یک اولویت اساسی است و در این زمینه تمام سعی و تلاش ما کمک به آنان و رفع نیازهای آنان برای بهبود وضعیت مالی است که باید مورد توجه واقع شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up