• شناسه خبر : 43683
  • تاریخ انتشار : 27 آذر 1399 - 06:00

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: از اوایل سال ۹۰ تاکنون ۸۱ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان ناوگان استان اردبیل توزیع شده است.

لاستیک تایر

کلیم‌الله وثوقی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: از اوایل سال ۹۷ تاکنون ۸۱ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان ناوگان استان توزیع شده و در این زمینه اهتمام ویژه وجود دارد.

وی با بیان اینکه خدمات‌رسانی به رانندگان اولویت است، گفت: ۷ هزار و ۲۵۰ راننده تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از آغاز طرح زمستانی در جاده‌های استان خبر داد و افزود: رانندگان و ماشین آلات و دستگاه‌های راهداری استان آماده خدمات‌رسانی در جاده‌ها هستند.

وثوقی تصریح کرد: در راستای طرح ابرار ۵۰ کیلومتر از راه‌های روستایی آسفالت شده و با ادامه این طرح بسیاری از روستاهای استان تحت پوشش قرار می‌گیرند.

وی بیان کرد: آسفالت روستاهای بالای ۵۰ خانوار و ۲۰ خانوار اولویت است و در این زمینه اقدامات بسیار خوبی انجام شده و می‌شود.

مدیرکل راهداری استان از اجرای ۱۷۰ کیلومتر سیستم روشنایی در جاده‌های استان خبر داد و گفت ۲۰ کیلومتر نیز در دست اجرا بوده که سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وثوقی بیان کرد: عمر دستگاه‌های سنگین استان بالای ۲۵ سال و دستگاه‌های نیمه سنگین ۲۳ سال است و ۱۵ میلیارد تومان برای تجهیز و خرید دستگاه و ماشین‌آلات راهداری اختصاص یافته است.

وی گفت: ۲۵ نقطه حادثه‌خیز در استان وجود داشته که ۱۲ نقطه اصلاح شده و بقیه در حال اصلاح شدن است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up