• شناسه خبر : 43715
  • تاریخ انتشار : 27 آذر 1399 - 08:46

‍ فرماندار شهرستان اصلاندوز از ممنوعیت برگزاری تجمع در سطح شهرستان خبر داد و گفت: با برگزار کنندگان مراسمات عروسی و ترحیم برخورد قانونی می‌شود.

حلقه ازدواج عروسی

 

 

به دنبال گزارشات مردمی مبنی بر برگزاری مراسم عروسی و تجمع در شرایط کرونایی سید عباس مینایی فرماندار شهرستان اصلاندوز عصر امروز در محل مربوطه حاضر شده و ضمن برخورد قاطعانه با برگزار کنندگان این مراسم، بر برخور قانونی با هر گونه بی توجهی به مصوبات ستاد کرونا تاکید کرد.

فرماندار شهرستان اصلاندوز با اشاره ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع تصریح کرد: ازدحام و تجمع در برگزاری مراسم جشن عروسی و مجالس ترحیم کاملا ممنوع است که با جدیت تمام با برگزار کنندگان یک عروسی برخورد نموده و مانع تجمع شدن و به خاطر افتادن جان شهروندان عزیز خواهیم شد

وی با اشاره به برگزاری تجمع توسط برخی افردا متخلف افزود:جای تاسف است که عده ای اندک بخاطر منافع شخصی و زودگذر امنیت و سلامت جامعه را به خطر می اندازند و بخاطر سهل انگاری و بی اعتنایی عده ای قلیل، کادر درمان پرپر بشوند و این اوج بی انصافی است که قطعا ما اجازه نخواهیم داد سلامت مردم شهرستان به خطر بیافتد.

فرماندار شهرستان اصلاندوز با اشاره برخورد با برگزار کنندگان تجمع در شب یلدا خاطر نشان کرد: ستاد کرونای شهرستان اعم از کارکنان ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی باید شبانه روزی تلاش می کنند تا به بهانه شب یلدا تجمعی در شهرستان ایجاد نگردد.

مینایی برگزاری مراسم جشن عروسی و مجالس ترحیم و دور همی خانگی را اصلی ترین عوامل ابتلا به کرونا در شهرستان اصلاندوز عنوان کرد و گفت: از مردم شهرستان اصلاندوز خواهشمندیم در شب یلدا جدا از برگزاری دور همی و جشن در خانه ها خودداری نمایند و مراسم خوشحالی خود را به عزا تبدیل نکنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up