• شناسه خبر : 43719
  • تاریخ انتشار : 27 آذر 1399 - 10:22

شهردار اردبیل گفت: پارک استاندارد با کاربری مختلف و با هدف افزایش سرانه فضای سبز, شهربازی استاندارد و محیطی برای تمامی سنین مختلف در اردبیل احداث می شود.

حمید لطف اللهیان

حمید لطف اللهیان در گفت و گو با برنامه دانیشیق اظهار داشت: با توجه به اینکه بعد از شورابیل فضای دیگری با کاربری مختلف در استان نداشتیم، احداث پارکی در پیله سحران با هدف افزایش سرانه فضای سبز, شهربازی استاندارد و محیطی برای تمامی سنین مختلف و با کاربری مختلف پیش بینی شده است که به زودی به مرحله اجرایی خواهد رسید.

وی در این گفت و گو با اشاره به پیشرفت پروژه پل قدس گفت: پروژه کاملا فعال است و با توجه به اینکه تولید تیرهای فلزی در تهران انجام میشود و سپس به استان اردبیل انتقال داده می شود عملیات عمرانی قابل انجام در جبهه های مختلف پل قدس نیز بصورت سه شیفت کاری در حال انجام است.

شهرداری اردبیل با شااره به پروژه المان وحدت بیان کرد: پروژه المان میدان وحدت هم اکنون در حال اجرا بوده و هرروز فعالیت در آنجا وجود دارد که امیدواریم تا ۵ یا ۶ ماه آینده با تامین مصالح اولیه و سنگ های محتوایی به اتمام برسد.

لطف اللهیان با بیان اینکه ۴ پروژه تقاطع غیر همسطح برای بهبود عبور و مرور شهری با ورود قرارگاه خاتم در حال اجرا می باشد، تصریح کرد: توسعه معابر شهر بصورت مدرن و اصولی در حال اجرا است که هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان به نرخ روز طبق محاسبات برای این پروژه پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه توسعه شهری امری توقف ناپذیر است، گفت: هم زمان با اجرای پروژه های مدیریت شهری, برنامه ریزی های مهمی در یک‌ ماه گذشته برای پروژه های جدید در شهر پیش بینی شد که هم اکنون در آستانه اجرا می باشند.

شهردار اردبیل در رابطه با توسعه متوازن شهری افزود: توسعه متوازن شهری همیشه مدنظر مدیریت شهری بوده و همزمان با آغاز پل قدس، تقاطع غیرهمسطح داروپخش نیز در سال ۹۸ تقدیم شهروندان منطقه ۴ شد.

لطف اللهیان همچنین تصریح کرد: همچنان که پروژه پل قدس در پاییز ۹۴ مراحل اجراییش آغاز شده بود امیدواریم که در سال ۹۹ به پایان برسد و همزمان با آن تمامی پروژه ها مرتبط نیز به اتمام برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up