• شناسه خبر : 43728
  • تاریخ انتشار : 27 آذر 1399 - 11:38

یک نوجوان ۱۴ ساله در مشهد به دلیل نامعلومی خود را از روی ساختمان یک مرکز تجاری پرت می کند و جسد بی جانش نقش بر زمین‌ می شود.

خودکشی
در ویدئوی منتشر شده تصویر فردی مشاهده می‌شود که بعد از در آوردن کاپشن خود از بالای یک برج به پایین می‌پرد و در فریم بعد شاهد جسد نقش بر زمین‌شده وی در کف پیاده‌رو هستیم. ​

به گزارش آفتاب‌نیوز در همین حال، اطلاعات کسب شده حاکی است این فرد نوجوان ۱۴ ساله‌ای بوده که پس از جدایی پدر و مادرش از یکدیگر با مادربزرگش زندگی می‌کرده که به دلیل نامعلومی خود را از پشت بام یک مرکز تجاری پایین می‌اندازد و خودکشی می‌کند.

این حادثه دو شب قبل زمانی در حاشیه بولوار جانباز مشهد رخ داد که شهروندان با مشاهده صحنه سقوط نوجوان از برج مرکز تجاری، مراتب را به پلیس اطلاع دادند.

دقایقی بعد با حضور نیروهای تجسس کلانتری آبکوه در محل تحقیقات مقدماتی آغاز شد و جسد این نوجوان با دستور قاضی احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد) برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

مادربزرگ این نوجوان که اشک ریزان به کلانتری آبکوه آمده بود، در این باره گفت: پدر و مادر نوه ام چند سال قبل از یکدیگر طلاق گرفتند و او با من زندگی می‌کرد، اما نوجوانی بسیار آرام و سربه زیر بود! نمی‌دانم چرا این حادثه تلخ رخ داد.

تحقیقات بیشتر درباره انگیزه خودکشی این نوجوان، با دستور قضایی و هدایت و راهنمایی سرهنگ محمدی (رئیس کلانتری آبکوه) توسط نیروهای تجسس ادامه دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up