• شناسه خبر : 43787
  • تاریخ انتشار : 29 آذر 1399 - 10:35

محمد اهلی صبح امروز در بازدید از شهرک‌های صنعتی اردبیل اظهار داشت: طبق تصویب نامه شماره ۷۶۲۵۴/ت۳۶۰۹۵ه مورخ ۱۰/۴/۱۳۸۸ هیات محترم وزیران، بخش ویلکیج شهرستان…

شهرک صنعتی

محمد اهلی صبح امروز در بازدید از شهرک‌های صنعتی اردبیل اظهار داشت: طبق تصویب نامه شماره ۷۶۲۵۴/ت۳۶۰۹۵ه مورخ ۱۰/۴/۱۳۸۸ هیات محترم وزیران، بخش ویلکیج شهرستان نمین در منطقه کمتر توسعه یافته قرار گرفته است و با توجه به قرارگیری شهرک صنعتی اردبیل (۲) در این بخش، این شهرک صنعتی نیز شامل این تصویب نامه می شود.

وی با بیان اینکه بر اساس این مصوبه هیئت وزیران، مناطق کمتر توسعه یافته مشوقات و حمایت های خاص خود را شامل می شوند افزود: یکی از موارد مهم در این مصوبه معافیت مالیاتی ۱۳ ساله برای واحدهای صنعتی می باشد که اجرای این مصوبه یکی از درخواست های به حق واحدهای تولیدی این شهرک صنعتی است.

اهلی افزود: از دیگر بخش های این مصوبه اعمال برخی مشوقات در مالیات بر ارزش افزوده و کاهش سود تسهیلات اعطایی به واحد های تولیدی است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از به کار گیری تمام توان این شرکت برای حمایت از واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: صنعت موتور محرکه اقتصاد کشور است و پیشرفت و ایجاد اشتغال یکی از رهاوردهای توسعه کشور خواهد بود.

اهلی ادامه داد: شهرک‌های صنعتی مهمترین بستر مناسب در زمینه تولید و اشتغال و جذب سرمایه گذار بوده که تمام الزامات جهش تولید را با در اختیار قرار دادن زیرساخت‌های لازم برای استقرار واحدهای صنعتی و فعالیت سرمایه گذاران فراهم نموده است تا شاهد ارتقاء تولید و افزایش اشتغال در سطح استان باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up