• شناسه خبر : 43789
  • تاریخ انتشار : 29 آذر 1399 - 10:16

داود شایقی ۲۸ آذر که به همراه استاندار اردبیل از پروژه‌های در حال اجرای خلخال بازدید می‌کرد، اظهار کرد: جنوب استان اردبیل یکی از مناطق…

بودجه
داود شایقی ۲۸ آذر که به همراه استاندار اردبیل از پروژه‌های در حال اجرای خلخال بازدید می‌کرد، اظهار کرد: جنوب استان اردبیل یکی از مناطق اولویت‌دار در اجرای طرح‌های زیربنایی و توسعه گردشگری است که با مشارکت سرمایه‌گذاران و فعالان بخش گردشگری طرح‌های خوبی در این منطقه در حال اجراست.
وی به چندین پروژه راهسازی در جنوب استان و بهره‌مندی آنها از منابع ملی اشاره و خاطرنشان کرد: تکمیل این محورها خلخال را از بن‌بست خارج کرده و با سه استان گیلان، زنجان و آذربایجان شرقی مرتبط می‌کند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: با تاکید استاندار اردبیل در کنار توجه جدی به احداث بزرگراه در جنوب استان طرح‌های کشاورزی، صنعتی و گردشگری در اولویت حمایت قرار دارد که نمونه آن پروژه گردشگری بام خلخال است.
شایقی بیان کرد: در جنوب استان اردبیل طرح‌های متعدد گلخانه‌ای به ویژه پرورش گل رز هلندی و محصولات صیفی و جالیزی مورد حمایت جدی قرار گرفته و جهاد کشاورزی تسهیلات مناسبی را پرداخت کرده است.
وی ادامه داد: در سال‌های اخیر بالاتر از میانگین جمعیتی و استحقاق این شهرستان در بهره‌مندی از اعتبارات ملی و استانی بیش از سه برابر سهم واقعی خلخال و کوثر تخصیص اعتبار به این مناطق انجام شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up