• شناسه خبر : 43849
  • تاریخ انتشار : 29 آذر 1399 - 09:14

پدر ارومیه ای در خانه خودش دست به جنایت خانوادگی زد و با سلاح کلاشینکف بهنام را به قتل رساند و شیر علی را زخمی کرد.

قتل

صدای شلیک های پی در پی از کلاشینکف در روستای منصور آباد ارومیه می پیچد اهالی وحشت زده و نگرانند. آن ها در حالی که از ریز جزئیات این قتل خونین خانوادگی بی اطلاع هستند در مراسم عزاداری خانواده امین آذری شرکت کردند.

شنبه ۲۲ آذر ماه در یک درگیری خانوادگی، ۲ برادر با شلیک گلوله پدرشان زخمی به قتل می رسند. یکی از اهالی روستای منصور آباد با بیان اینکه با قاتل در کلانتری ملاقات داشته است می گوید : مجرم به او گفته است که به علت کم توجهی به او، بهنام را با کلاشینکف به قتل رسانده و شیر علی را زخمی کرده است.

جاسم یکی از ۵ برادر خانواده امین آذری با تکذیب اختلاف برداران خود با پدرش، در گفتگوی اختصاصی با رکنا اظهار کرد :شیر علی و بهنام از کودکی با پدرم اختلافی نداشته اند و اهالی روستای منصور آباد این قضیه را تائید می کنند.

جاسم ادامه داد : اطلاعی ندارم که در چند روز اخیر برادرانم با پدرم چه مشکلی داشته اند شاید از یکدیگر ناراحت بودند. پدرم ۵۹ سالش است و با اسلحه کلاشینکف به برادرانم شلیک کرد اطلاعی ندارم که پدرم اسلحه را از کجا آورده است اگر می دانستیم پدرم در خانه سلاح نگهداری می کند از این اتفاق جلوگیری می کردیم.

وی ادامه داد : مادرم و خواهرانم در لحظه تیراندازی حضور داشتند و ما چند دقیقه بعد از حادثه متوجه به قتل رسیدن بهنام و زخمی شدن شیر علی شدیم، همچنین همه در خانواده شان مشکل دارند.

جاسم امین آذری در پایان گفت: پدرم پس از به زخمی کردن شیر علی و به قتل رساندن بهنام، خودش را همراه با اسلحه کلاشینکف به کلانتری و مراجع قضایی تحویل داد. فرار کردن پدرم و دستگیری او در مرز شایعه است همچنین شیر علی هم اکنون در آی سیو بیمارستان به سر می برد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up