• شناسه خبر : 43935
  • تاریخ انتشار : 30 آذر 1399 - 11:44

مسعود امامی‌یگانه بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان اردبیل اظهار داشت: محدودیت‌های کرونایی شب یلدا به مدت دو روز به…

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی‌یگانه بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان اردبیل اظهار داشت: محدودیت‌های کرونایی شب یلدا به مدت دو روز به منظور کاهش ازدحام و دورهمی‌ها در اردبیل اعمال می‌شود و با ناقضان قوانین برخورد خواهیم داشت.

وی با اشاره به این که فعالیت تمامی اصناف جز گروه‌های شغلی یک از ساعت ۱۸ ممنوع است بیان کرد: محدودیت‌های منع تردد نیز از ساعت ۲۰ امشب در سطح شهرستان‌ها اجرا می‌شود و رانندگان در این زمینه مستلزم رعایت قوانین هستند.

فرماندار اردبیل گفت: جلوگیری از هر گونه ازدحام و تجمعی غیرقابل قبول است و انتظار می‌رود مردم خرید و کارهای خود را به زمان دیگر موکول کنند و با همکاری مناسب در این زمینه ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود تا بتوانیم در تأمین سلامتی مردم کوشا باشیم.

امامی‌یگانه ادامه داد: اجرای محدودیت‌های کرونایی شب یلدا با جدیت در منطقه اجرا خواهد شد و با توجه به این که اردبیل در شرایط شکننده و نامناسبی قرار دارد بنابراین در این زمینه نیاز است با اعمال محدودیت‌های بیشتر در تأمین سلامت مردم پیشگام باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up