• شناسه خبر : 43943
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1399 - 12:47

  سردار جلیل بابازاده قانع ظهر امروز در نشست با مخترعین و نخبگان بسیجی اردبیل اظهار داشت: بسیج در راستای مقابله با جنگ نرم حرف‌های…

 

سردار جلیل بابازاده قانع ظهر امروز در نشست با مخترعین و نخبگان بسیجی اردبیل اظهار داشت: بسیج در راستای مقابله با جنگ نرم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و همه توان خود را برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان به کار گرفته است.

وی با اشاره به این که حرکات گسترده‌ای توسط دشمنان علیه نظام مقدس ایران اسلامی در حال پیاده‌سازی است بیان کرد: دشمنان و استکبار جهانی لحظه‌ای از اقدامات شوم خود دست برنمی‌دارند و با آسیب رساندن به جامعه ایران اسلامی درصدد مضاعف سازی توطئه‌های خود هستند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ادامه داد: هر قدمی که جوانان و نخبگان ایران اسلامی برمی‌دارند یأس و ناامیدی را برای دشمنان به همراه دارد و در این زمینه نقش بسیج با کمک و حمایت‌های مسئولین می‌تواند به عنوان یک بازوی محکم در برابر دسیسه‌های دشمنان باشد.

بابازاده ادامه داد: به‌کارگیری تمام توان و تلاش برای دستیابی به پیشرفت و توسعه منطقه یک اولویت اساسی است و در این زمینه جوانان ما با استعداد و ظرفیت خود می‌توانند راهگشای مشکلات کشورمان باشند و در دلسردی دشمنان نقش اساسی ایفا کنند.

اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل نیز در ادامه این نشست بیان کرد: شتاب‌دهی به فعالیت‌های پژوهشی و نیز رساندن اردبیل به جایگاه واقعی‌اش نیازمند جبران عقب‌ماندگی‌ها است و در این زمینه وضعیت استان اردبیل در پیشرفت‌های علمی را باید مطلوب ارزیابی کنیم و با کنار گذاشتن تنگناهای اقتصادی راه رسیدن به پیشرفت‌های علمی و فناورانه را محقق کنیم.

وی گفت: دانشمندان و نخبگان تحول‌آفرینان در جامعه هستند و در حوزه پژوهش می‌توانند بسیاری از مشکلات جامعه را حل کنند و در این زمینه بسیار مؤثر و نقش‌آفرین باشند که این مهم مستلزم ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up