• شناسه خبر : 43946
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1399 - 12:31

  سیاوش محمدی با اشاره به پیش‌بینی وضعیت جوی استان اردبیل اظهار داشت: بر اساس نقشه‌های هواشناسی، طی امروز با گذر موج ضعیفی از جو…

 

سیاوش محمدی با اشاره به پیش‌بینی وضعیت جوی استان اردبیل اظهار داشت: بر اساس نقشه‌های هواشناسی، طی امروز با گذر موج ضعیفی از جو منطقه، در  شمال استان آسمان ابری و در بعدازظهر همراه با بارش خفیف باران خواهد بود اما در مناطق مرکزی پدیده غالب در بعضی ساعات وزش باد در جاده‌های مواصلاتی همراه با کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری شرایط جوی پایدار بوده و در اغلب مناطق آسمانی صاف تا نیمه ابری با هوای خشک و سرد زمستانی در مناطق مرکزی و جنوبی استان با دماهای زیر صفر درجه سلسیوس انتظار می‌رود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر چهارشنبه سامانه فعال سرد و بارشی سطح استان را فرا گرفته و ضمن وزش باد گاهی تند در تمامی شهرهای استان بارش باران و برف آغاز می شود.

محمدی ادامه داد: بارش این سامانه توام با هوای بسیار سرد زمستانی تا عصر جمعه تداوم خواهد داشت که از مردم انتظار داریم به توصیه‌های هواشناسی و مدیریت بحران توجه کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up