• شناسه خبر : 43955
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1399 - 12:04

بهروز خلیلی در جلسه گفت و گوی تخصصی دولت و بخش خصوصی تصریح کرد: این کمیته با مشارکت دستگاههای اجرایی مشکلات حوزه تولید و سرمایه…

کارخانه تولیدی صنعتی

بهروز خلیلی در جلسه گفت و گوی تخصصی دولت و بخش خصوصی تصریح کرد: این کمیته با مشارکت دستگاههای اجرایی مشکلات حوزه تولید و سرمایه گذاران را احصا کرده و از ظرفیت های مختلف در بخش دولتی، قضایی و اتاق بازرگانی در راستای تسهیل امور استفاده می کند.

وی بیان کرد: در حال حاضر حدود ۲۵ مورد از موانع و مشکلات بخش خصوصی در راستای راه اندازی کسب و کار شناسایی و تدوین شده که مشارکت حوزه دولتی و اتاق بازرگانی برای حل این مسائل جلب می شود.

خلیلی بهبود فضای کسب و کار و رونق تولید واحدها را در حال حاضر ضروری دانست و گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه و بیماری کرونا برخی واحدها با مشکلات عدیده مواجه هستند که شناسایی و رفع این موانع گام بزرگی در راستای رونق تولید و اشتغال است.

وی افزود: آگاهسازی سرمایه گذاران از قوانین بانکی برای تسریع در اخذ تسهیلات و همچنین واقف بودن به نوع تسهیلات دریافتی توسط سرمایه گذاران از جمله مواردی است که با هدف کاهش تعلل در دریافت خدمات بانکی باید مدنظر این کمیته قرار گیرد.

در این جلسه نمایندگان دستگاههای اجرایی مرتبط با سرمایه گذاران در خصوص موانع و راهکارهای سرمایه گذاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up