• شناسه خبر : 44013
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1399 - 01:19

قاسم رحیمی در رزمایش کمک های مومنانه با تشکر از فعالیت های بسیج کارگری و کارخانجات و کارفرمایان اردبیلی در پیوستن به این پویش گفت:…

قاسم رحیمی

قاسم رحیمی در رزمایش کمک های مومنانه با تشکر از فعالیت های بسیج کارگری و کارخانجات و کارفرمایان اردبیلی در پیوستن به این پویش گفت: برگزاری رزمایش کمک مومنانه و توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا تجلی وحدت و یکپارچگی ملت ایران است.

وی اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا رزمایش مواسات و کمک مومنانه به عنوان یک اقدام ارزشمند با مشارکت فعال کارفرمایان اردبیلی برگزار شد و بخشی از آلام آسیب‌دیدگان ویروس کرونا را تسکین داد.

مسئول شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل افزود: برخی مشاغل در ماه‌های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا با رکود روبه‌رو شدند و بر این اساس مشکلات اقتصادی را در این استان شاهد بودیم که این‌بار نیز با احساس تکلیف همگانی، اقدام‌های گسترده و درخور توجهی برای قشرهای آسیب‌پذیر انجام شد که از ایثار و بزرگ‌منشی کارفرمایان این منطقه حکایت دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: طی این برنامه تعداد ۳۰۰ بسته معیشتی توسط شرکت نوین سبک ساز تولید کننده بلوک های بتنی تهیه و همزمان با شب یلدا در بین نیازمندان پخش شد.

وی گفت: تاکنون و با شیوع ویروس کرونا ۷۰۰ بسته معیشتی توسط این کارفرمای خیر اردبیلی تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up