• شناسه خبر : 44023
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1399 - 01:25

علی واحد صبح امروز در جلسه هماهنگی سالگرد شهید سلیمانی در اردبیل اظهار داشت: مکتب شهید سلیمانی عاشورایی و رکن اصلی آن ولایتمداری است که…

قاسم سلیمانی

علی واحد صبح امروز در جلسه هماهنگی سالگرد شهید سلیمانی در اردبیل اظهار داشت: مکتب شهید سلیمانی عاشورایی و رکن اصلی آن ولایتمداری است که باید این راه را در جامعه اسلامی به عنوان یک اولویت اساسی ترویج دهیم.

وی با اشاره به این که شهید سلیمانی به خاطر داشتن اخلاص در عمل و نیت خالصانه در قلب‌ها جاودانه شد گفت: حیات حاج قاسم سلیمانی بعد از شهادتش وارد مرحله و فاز جدید و گسترده‌ای شد و حتی سبب جلب دل‌های غافل نیز شد و ماهیت تروریستی شیطان بزرگ را برای همگان رو کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل گفت: رسوایی بی‌نظیر استکبار جهانی موضوعی است که با روشن شدن ماهیت تروریستی شیطان بزرگ مشخص شده و با مرور زندگینامه پرافتخار شهید سلیمانی این حقیقت که اندیشه شهید سلیمانی عاشورایی است علنی شد.

واحد ادامه داد: شهیدانی همچون قاسم سلیمانی که در اوج عرفانیت و بصیرت راه مجاهدت و ولایتمداری را برای خود در اولویت قرار دادند و به همین منظور ما باید از مکتب شهید سلیمانی درس بگیریم و زندگینامه و زندگی سلیمانی‌وار را بیاموزیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up