• شناسه خبر : 44035
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1399 - 09:34

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: همزمان با روز راهدار، راهداران دیار سبلان عازم محورهای مواصلاتی استان اردبیل شدند.

راهداری

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیران کل مدیربت بحران، دفتر فنی استانداری، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای امروز اکیپ راهداری به راهدارخانه‌ها و گردنه‌های برف گیر استان اردبیل بصورت نمادین اعزام شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در این مراسم اظهار داشت: همزمان با روز راهدار، راهداران دیار سبلان عازم محورهای مواصلاتی استان اردبیل شدند.

وثوقی افزود: با آغاز این طرح، نیروهای خدماتی و امدادی با استفاده از حداکثر توان اجرایی و امکانات موجود، آماده ارائه خدمات مضاعف در ایام زمستان به هم‌وطنان در محورهای مواصلاتی استان هستند تا مردم در آرامش و آسایش در این محور‌ها تردد کنند.

وی افزود: اداره راهداری با استقرار ۴۲۰ نیروی راهداری در راهدارخانه‌های استان در آمادگی کامل به سر می‌برد و با تلاش کارکنان سازمان، تعمیر ماشین‌آلات راهداری انجام شده و ۸۰ اکیپ آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بیان کرد: علاوه بر نیروهای امدادی، پلیس راه، هلال احمر و اورژانس، جهت خدمت به هم استانی‌ها و هموطنان عزیز، ۴۲۰ نفر نیروی انسانی در ۸۰ اکیپ راهداری با۲۳۰ دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک در راههای مواصلاتی استان تا آخر فروردین۹۹ مستقر خواهند بود تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به بازگشایی راه‌های مواصلاتی بخصوص گردنه‌های برف گیر اقدام کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up