• شناسه خبر : 44039
  • تاریخ انتشار : 02 دی 1399 - 06:05

فرماندار شهرستان اصلاندوز گفت: ارایه تسهیلات به دامداران در اولویت سازمان مختلف قرار گیرد.

وام

 

سید عباس مینایی اظهار کرد: عشایر به دلیل غیرت و تعصب اقدام به سرمایه گذاری در قشلاقات نموده اند پس انصاف نیست مانع تراشی گردد.

فرماندار شهرستان اصلاندوز با اشاره موانع های موجود در برابر تولید کنندگان افزود:اگر هدفمان رونق تولید است پس باید دستور العمل های خشک و ضد توسعه را کنار بگذاریم.

وی بیان کرد: اصلی ترین پیشران توسعه در شهرستان اصلاندوز عشایر و فعالیت های عشایری است بجای اعمال مقررات صلب و مانع تراشی ،باید ادارات و دستگاه های اجرایی مرتبط راهکار های توسعه ای ارائه نمایند .

وی تصریح کرد:منطقه حفاظت شده به معنای انجماد توسعه کسب و کار در آن منطقه نیست عشایر بهترین و سازگارترین بهره برداران از محیط زیست می باشند و نگهبان و محیط بانان بی تمنا و غیور می باشند

فرماندار اصلاندوز اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی کسب و کار دامداران آسیب دیده است و ارایه تسهیلات به دامداران و افزایش نهاده های دامی در الویت سازمان جهاد کشاورزی و امور عشایری استان باید قرار گیرد .اصلاندوز رتبه اول دامداری و صاحبی بیش از ۲۵درصد کل دام استان اردبیل می باشد و این امار باید مبنای تسهیم و توزیع نهاده های مورد نیاز دامداران استان و ارائه تسهیلات قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up