• شناسه خبر : 44054
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1399 - 10:54

شهردار مشگین شهر گفت: هوشمندسازی و توسعه دولت الکترونیک در دستور کار شهرداری این شهر قرار دارد.

انتخابات الکترونیک

رحمت انوری آذر اظهار کرد: در راستای توسعه خدمات الکترونیک شهرداری مشگین شهر به شهروندان در حوزه ‌های مختلف مدیریت شهری، بسترسازی و افزایش سامانه ‌های دولت الکترونیک در دستور کار اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات آن قرار گرفته است.

وی افزود: بسیاری از اقدامات در بخش خدمات شهری، صدور پروانه، مجوزها و راهنمایی و رانندگی طبق آئین نامه کشوری در شهرداری‌ های به صورت الکترونیکی انجام می ‌شود که در حال حاضر زیرساخت آن در شهرداری مشگین شهر نیز در حال ایجاد است.

◽️شهردار مشگین شهر عنوان کرد: این اقدام شهرداری در راستای تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان و دستیابی به شهرداری الکترونیکی انجام شده است و با راه‌ اندازی آن گام مؤثری برای خدمت ‌رسانی بیشتر به شهروندان برداشته خواهد شد.

◽️انوری آذر ادامه داد: در سال‌ های گذشته خدمات الکترونیک در حوزه شهرسازی و درآمد و نوسازی شهرداری مشگین شهر اجرا شده و به بهره ‌برداری رسیده و هم اکنون نیز طرح جامع و کامل آن با نرم افزار امنیتی بسیار بالا توسط اداره آمار و فناوری اطلاعات شهرداری این شهر در حال اجراست.

◽️وی افزود: راه ‌اندازی سامانه ‌های خدمات الکترونیک و روند شهروند سپاری این بخش ‌ها، بسیاری از خدمات شهرداری مشگین شهر به صورت الکترونیک و غیر حضوری ارائه می ‌شود.

◽️شهردار مشگین ‌شهر خاطرنشان کرد: خدمات الکترونیکی در شهرداری این شهر با هدف کاهش تردد شهروندان در شرایط شیوع بیماری کرونا، تکریم ارباب رجوع، جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان در شهرداری و بانک ارائه می ‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up