• شناسه خبر : 44058
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1399 - 10:16

رئیس شورای اسلامی شهر گرمی گفت: اعضا شورا از حاشیه سازی دست بردارند.

شورا

بهمن قهرمانزاده  اظهار داشت: همه همکاران  که به نوعی ریش سفید و از سرمایه های شهر هستند به اتحاد و همدلی دعوت میکنم تا در زمان اندک باقی مانده بتوانیم برای همشهریان خدمات مفیدی را انجام دهیم و از همکار عزیزمان جناب آقای میکائیلی درخواست میکنم که از حاشیه سازی دست بردارند و مطالب و مسائل مجموعه شورا و شهرداری رو بدون هماهنگی جایی درج نکنند، ایشان حق دارند مطالب و برنامه های خودشان را رسانه ای کنند.

وی افزود: طبق قانون و اختیارات شوراها مطالب و کلیات برنامه های شورای شهر از زبان رئیس و سخنگوی شورای شهر رسانه ای میشود.

رئیس شورای شهر شهرستان گرمی بیان کرد:  آقای میکائیلی بدون هماهنگی اقدام به مصاحبه و همچنین تصویر نامه ها و صورت جلسه های شورای شهر را رسانه ای کرده اند که در اصل خلاف وظایف و خلاف قانون می باشد، این اقدام باعث دلخوری و حواشی شده است و ما از طریق مراجع قانونی این اقدام را پیگیری خواهیم کرد.

قهرمانزاده افزود: ایشان بجای تفرقه افکنی و حاشیه سازی مشکلات مردم را رصد کنند و برای حل آن تلاش کنند. چرا که مردم ما شایسته خدمت هستند و با این اقدامات چیزی عاید شهر و شهرداری نخواهد شد.

وی در ارتباط با صورتجلسه و انتخاب شهردار افزود: در مورخه۲۵آذر جلسه با حضور تمامی اعضا برگزار گردید و آقای دکتر فرزانه بدلیل عدم حضور مهندس حسن زاده باپنج رای بعنوان شهردار انتخاب شدند،آقای میکائیلی بعداز تایید وامضای صورتجلسه با بنده تماس گرفتند که قصد دارند رای خود را تغییر دهند ، ما هم احترام گذاشتیم وصورتجلسه را ۲۶ آذر تغییر دادیم، حال چه با چهار رای چه باپنج رای آقای فرزانه بعنوان شهردار جهت انجام مراحل اداری و قانونی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شدند، اگر تایید شدند در خدمتشان خواهیم بود وگرنه از قانون تمکین نموده و دنبال گزینه دیگری خواهیم رفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up