• شناسه خبر : 44154
  • تاریخ انتشار : 02 دی 1399 - 01:36

رامین صادقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت:  قیمت تخم‌مرغ در اردبیل ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده و برخورد با…

تخم مرغ

رامین صادقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت:  قیمت تخم‌مرغ در اردبیل ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده و برخورد با گرانفروشان را در دستور کار قرار داده‌ایم که در این زمینه انتظار می‌رود مردم همکاری‌های لازم را در گزارش تخلفات و گرانفروشی‌ها با سامانه ۱۲۴ درمیان بگذراند.

وی با اشاره به این که در چند روز گذشته با گرانی ناگهانی تخم‌مرغ تا ۲۴ هزار تومان مواجه شده‌ایم بیان کرد: با افزایش تولیدات قیمت تخم‌مرغ را به ۱۹ هزار تومان رسانده بودیم که با توجه به گرانی قیمت به دنبال کاهش قیمت از قیمت کنونی هستیم.

رئیس سازمان صمت اردبیل ادامه داد: تأمین نهادهای دامی یکی از نیازهایی بود که به دلیل کمبود آن در ماه گذشته افزایش قیمت قابل توجهی در قیمت مرغ و تخم‌مرغ به وجود آمد اما هم‌اکنون با همکاری جهاد کشاورزی قیمت تخم‌مرغ را در بازار کاهش داده و به وضعیت متعادل رسانده‌ایم.

صادقی ادامه داد: تعادل‌بخشی در قیمت بازار یکی از اولویت‌های اساسی برای تعادل‌بخشی به آن است که در این زمینه امیدواریم با ایجاد شرایط مناسب و نیز تعدیل قیمت‌ها و رفع کمبودها بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

وی اظهار کرد: متأسفانه عده‌ای از سودجویان و دلالان از هر آب گل‌آلودی ماهی می‌گیرند و برای دستیابی به یک سود کلان و هنگفت با قیمت  بالا، کالا را به فروش می‌رسانند که در این زمینه نیز با همکاری تعزیرات به دنبال حل مشکلات مربوطه هستیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up